×


Na trhu jsme od roku 1997

Jsme optika  mnohaletými zkušenostmi a spoustou spokojených zákazníků, kterým se věnujeme velmi individuálně s ohledem na jejich pracovní vytížení, estetiku, komfort i možnosti. U nás máte vždy na výběr z několika doporučení, které pro Vás připravíme a které by pro Vás byly ty nejlepší. Vždy si vyberete vy, co je pro Vás z nabídek to nejlépe vyhovující.  


Vybíráme si dodavatele

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli brýlových čoček jako je firma Zeiss, Hoya či naše česká firma Optika Čivice. Jelikož naše portfolio dodavatelů čoček je velmi široké, dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům, kterým můžeme  doporučit  brýlové čočky, které jsou plně individualizované pro něho samotného, kde eleminujeme zkreslení v periferii, potíže za zhoršených podmínek, s nočním  viděním, s váhou a sílou čoček, kdy jsme schopni zajistit velmi estetické čočky s dobrými zobrazovacími schopnostmi  i při vysokých Dpt. 


Kvalitní služby

Profesionálně vyhodnotíme korekci Vašeho zraku, pomocí autorefraktometru s automatickým zaměřováním a sledováním pacientova oka  s automatickým prováděním rychlé serie měření s indikátorem zaostření. 

LCD optotypu s polarizovanými stereotesty a automatickým digitálním fokometrem s termotiskárnou. 

A neposlední řadě subjektivní kontrolu pomocí zkušební obruby a digitálního pupilometru. Od nás odcházíte s absolutní jistotou,  že Vaše měření Dpt je zcela plně Vám vyhovující a umožní Vám to nejlepší vidění za různých podmínek. 


Podporujeme

Nadaci Terezy Maxové, Kapku naděje a sdružení Čmeláček.


Zpět na hlavní stránku Naše nabídka