×


Měření zraku

Profesionálně vyhodnotíme korekci Vašeho zraku, pomocí autorefraktometru s automatickým zaměřováním a sledováním pacientova oka  s automatickým prováděním rychlé serie měření s indikátorem zaostření. 

LCD optotypu s polarizovanými stereotesty a automatickým digitálním fokometrem s termotiskárnou. 

A neposlední řadě subjektivní kontrolu pomocí zkušební obruby a digitálního pupilometru. Od nás odcházíte s absolutní jistotou,  že Vaše měření dioptríí je zcela plně Vám vyhovující a umožní Vám to nejlepší vidění za různých podmínek. 


Brýlové čočky

Mezi naše přední dodavatele patří Zeiss, Hoya a Optika Čivice jejich čočky mají vynikající zobrazovací schopnosti a povrchové úpravy. Můžeme je vyrobit zcela individuální, kde zohledníme Vaše potřeby a eliminujeme zkreslení v periferii.  Čočky, které Vám doporučujeme máme vyzkoušené sami na sobě, že fungují a co není perfektní jsme jednoduše z nabídky vyřadili.

Čočky, které Vám můžeme nabídnout:

  • Jednoohniskové - dobře slouží těm, kteří mají výbornou akomodaci 
  • Interierové - čočka přizpůsobena pro činnost v interieru, kde střídáme různé pohledové vzdálenosti př: kancelář 
  • Progresivní - čočky které poskytují vizuální pohodlí pro všechny moderní a každodenní aktivity na všechny pohledové vzdálenosti 
  • Pro řidiče - Zlepšené vidění do dálky, zrcátek a palubní desku. Filtr pro rozlišení kontrastů, vyšší úroveň eliminace ostrého světla
  • Bifokální - vidění na dvě vzdálenosti -dálka / blízko
  • Sportovní - vhodná tam, kde je třeba zakřivení a zohledňuje parametry nošené obruby
  •  Polarizační - tyto čočky neustále získávají na oblibě díky své jedinečné schopnosti odclonit rušivé světlo odražené od vodorovných ploch (mokrá vozovka, sněhová pokrývka, vodní plochy). Tím je pohled přes polarizační brýle čistější, umožňuje dříve rozeznat celou řadu detailů (vodorovné dopravní značení na silnici, objekty pod vodní hladinou, atd.) a nezatěžuje Váš zrak.

  • Čočky Miyosmart , bezpečná, snadno použitelná, účinná neinvazivní metoda řešení krátkozrakosti u dětí. Korigují krátkozrakost a zároveň účinně omezuje myopickou progresi o 59%


Brýlové obruby

Tak jako u brýlových čoček, tak i zde vsázíme na kvalitu, aby brýle dobře seděly, byly příjemné a staly se nerušenou součástí nositele. Jednoduše řečeno, aby o nich ani nevěděl,  jak se s ním sladí. K tomu nám dopomohou nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i naše kurzy  v oboru psychologie a visage. To abychom Vám dokázali pomoci pěkně komlexně.
Ano každý jsme jiný a každý máme rád něco jiného a to je právě pro nás ta správná výzva.  Objenáváme, sháníme, hledáme  pro Vás různé typy obrub, aby si své tu  našel opravdu každý. Brýle máme i třeba velmi extravagantní, které zaujmou na první pohled, pak ty jemné, kde krásně vynikne tvář nositele, elegantní, které doplní

 


Individuální pomoc

Pro někoho mohou být bryle problém. Jsem tu od toho, abych Vám s ním pomohla, tak abyste dobře viděli na všechny vzdálenosti, brýle splňovaly vaše potřeby, dobře se v nich cítili a i fajn vypadali. Skloubíme to, jde to. Brýle budou vaši součástí a zjistíte, že mohou být fajn. Třeba Vás i začnou bavit stejně jako nás. Klidně zavolejte a pustíme se do toho. Těšíme se na Vás.


Brýle pro řidiče

Trávíte mnoho času na cestách? Jak se Vám kouká při zhoršené viditelnosti , za šera, v mlze? Asi nic moc. Jste unavení po cestě ? Máme pro Vás řešení v podobě speciálních brýlových čoček pro řidiče. Ty eliminují odrazy, zvyšují kontrasty, umožňují vidět lépe do zrcátek, palubní desku a jednoduše daleko lépe na silnici uvidíte a nebudete po cestě unavení. Řidiči se k nám pro brýle vrací, jsou s nimi spokojeni.


Opravy brýlí

Letujeme, měníme nosníčky, přebrušujeme, co je možné uděláme a když to nepůjde nám, máme spolupracovníky, co nám pomohou a profesionálně opraví. Víme jaké to je, když máte něco rádi, klidně přijde, pokud to půjde rádi Vám s opravou  pomůžeme..jen prosíme nic nelepte zaručeně dobrým lepidlem. Většinou si čočky zničíte a takovou chybu my už těžko odstarníme.


Dětská krátkozrakost

Naše optika byla proškolena a jsme certifikovány pro možnost řešení dětské krátkozrakosti pomoci čoček Miyosmart. Čočky Miyosmart jsou klinicky prověřené brýlové čočky , které zpomalují progresi krátkozrakosti u dětí. Rychlý návyk a neinvazivní řešení. Více informací přímo v naší optice.


Zpět na hlavní stránku O nás